להתחברות

סמינר הקיבוצים

שאלה 2 | עמוד דיון

תקציר

שאלה 2

על פי עמודים 51-57 20.01.21

סיכום ביניים

הדיון המורחב

x

עייני בתשובה 1 סעיף ב של אחד/ת מעמיתייך. האם את מסכים/ה איתו/ה . נמק/י את עמדתך (השתדלי להתייחס לתשובה שעוד לא התייחסו אליה). 

שאלה
שאלה

שאלה

Lior

kamila

Eden

x

Sharon

Michal

תגובות אחרונות

user profile image
Eden
30.01.2021 22:13

הגבתי לקמילה בעמוד הקודם :)

user profile image
kamila
30.01.2021 22:00

הגבתי למיכל: גם אני כאזרחית שומרת חוק עלי לשתף פעולה עם המשטרה מפני שהם אנשי החוק שלנו ובסופו של דבר הם מקבלי ההחלטות. מנגד, נודינגס אומרת כי יש שם המון שחיתות והכול בסופו של דבר פוליטי, אך זה יכול לקרות כמעט בכל גוף ובכל מדינה. אך אם ניקח את החוק לידיים יהיה כאוס ואנדרלמוסיה שיהיה קשה לצאת מזה. כמו שצריך שופט במשחק כדורגל – למען הסדר ולמען החוק.

user profile image
Lior
30.01.2021 19:00

הגבתי למיכל (ניתן לראות תשובה מלאה בעמוד הקודם)

user profile image
Michal
30.01.2021 18:43
השלמת שיעור 27.1 בחרתי להגיב לתגובה של שרון – אני מסכימה חלקית עם הדברים ואני חושבת שגבולות לכשעצמו זהו נושא מאוד מורכב – בטח בעולם בו אנו נמצאים היום שבו כל האפשרויות פתוחות וזמינות כל הזמן. מצד אחד אני מאוד מסכימה עם העניין ששרון אומרת – שבכל מקום שמים לילד גבולות, ואיתנו כן יש את המקום לגמישות והקלה. מצד שני אני חושבת שחשוב שכן נשים את הגבלות באופן נוכח בחיים, גם בדברים קטנים כדי שהילד ידע שלא כל דבר שהוא רוצה בכל רגע נתון הוא יכול להשיג, לא כי הוא לא יכול, אלא כי לא תמיד אפשר. אני לא חושבת שיש פה תשובה של נכון או לא נכון, זה עניין של מינונים ושל איזונים. במיוחד בנושא הזה. ולכן ההסכמה שלי עם שרון היא חלקית.
user profile image
Sharon
30.01.2021 18:24

תגובה לתשובתו של נתי: אני מסכימה עם נתי, צריך להתחשב בכל המימדים, גם להסתכל על הסטודנט וגם על הנחקרים. אם לא שמים לב לצרכי הנחקרים ועובדים עליהם בשביל להשיג מחקר יותר איכותי זה לא רק שובר את המוסכמות החברתית של לשבור חוקים שנקבעו לאיך לעשות מחקר, אלא גם פוגע בנחקרים ומתייחס אליהם כאובייקטים.

מקורות קשורים

חברי בית המדרש